İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’nin En İyi Meme Estetiği Uzmanı Doktorları

Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanları tarafından yapılan meme estetiği; meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme, meme ucu estetiği, tüberöz meme estetiği ve jinekomasti ameliyatı ile meme boyutunun vücutla orantılı şekilde ve mükemmel görünmesini sağlayan işlemlerdir. Meme estetiğinin alanında uzman bir doktor tarafından yapılması en iyi sonucun elde edilmesi bakımından son derece önemlidir. Günümüzde başarıları ile adından söz ettiren birçok meme estetiği uzmanı bulunuyor. En iyi meme estetiği uzmanlarını sizler için araştırdık ancak bu ünlü doktorların ortak özelliklerini ele alalım.

En İyi Meme Estetiği Doktorlarının Ortak Özellikleri Nelerdir?

En iyi meme estetiği doktorlarının ortak özellikleri incelendiğinde eğitim ve tecrübeleri hemen dikkat çekiyor. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olan en iyi meme estetiği doktorlarının uzmanlık eğitimlerini de en popüler hastane ve sağlık kurumlarında aldıklarını görüyoruz.

✦ En iyi meme estetiği uzmanları medyada sık-sık gündeme gelerek TV programlarında misafir ediliyor.
✦ Yaptıkları başarılı meme estetiği ameliyatları ile gündeme geliyorlar.

✦ Meme estetiğinde son teknoloji yöntemleri ve ameliyat çeşitlerini tercih ettikleri biliniyor.

✦ Detaylı muayene ve tetkikler sonrası hasta için en doğru cerrahi teknikler kullanılıyor.

✦ Hasta memnuniyetinin üst seviyelerde olduğu görülüyor.

✦ Uzman tavsiyesinde Türkiye’nin en iyi meme estetiği uzmanları ilk sırada yer alıyor.

✦ Ameliyat hazırlığından ameliyat ve ameliyat sonrası sürece kadar her aşamada hastaların kendini çok daha iyi hissettiği hasta yorumlarında dile getiriliyor.

✦ Hasta doktor iletişiminin hasta memnuniyeti açısından çok iyi olduğu belirtiliyor.

✦ Ekiplerinin tecrübeli uzmanlardan oluşan kadrolar olduğu görülüyor.

✦ Yurt içi ve yurt dışı meme estetiği hizmetleri ile yoğun bir hasta kabulünün yaşandığı gözlemleniyor.

✦ Aldıkları ödüller, hazırladıkları kitaplar ve diğer yayınlar dikkat çekiyor.

✦ Bilimsel çalışmaları ile birçok estetik ve plastik cerrahide önemli konulara ışık tutuyor.


Kadınlar Türkiye’nin En İyi Estetik ve Plastik Cerrahını Neden Ararlar?

Meme estetiği ameliyatı olmaya karar vermek birçok kadın için oldukça zor bir süreçtir. Ameliyat riskleri, ameliyat süreci ve ameliyat sonrası yaşananlar bazı hastaları tedirgin edebiliyor. Hasta beklentilerinin tam olarak karşılanıp karşılanamayacağı ise diğer bir tedirginlik nedenidir.

Meme estetiği olmayı düşünen kadınlar;

  • Ameliyat öncesi merak edilen tüm soruları sorup cevapları alabilmek,
  • Ameliyat sürecinde sorun yaşamamak,
  • İstenen meme boyutu ve şekline kavuşmak,
  • Ameliyat sonrası herhangi bir estetik ve sağlık sorunu yaşamamak ve
  • İyileşme sürecini ağrısız ve konforlu geçirmek istiyor.

Kadınlar Türkiye’nin en iyi estetik ve plastik cerrahını bu nedenlerle aramakta, meme büyütme, meme küçültme veya meme dikleştirme için sektörün önde gelen uzmanlarından yana tercihini kullanmaktadır. Türkiye’nin en iyi estetik ve plastik cerrahları; hastanın istek, talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap veren uzmanlar olarak tercih ediliyor.


Sıkça Sorulan Sorular

En İyi Meme Estetiği Uzmanına Nasıl Karar Verilir?

Günümüzde, yaptığı başarılı meme estetiği ameliyatları ile gündeme gelen birçok estetik ve plastik cerrah bulunuyor. Bunar arasında karar verirken hastalar eğitim, tecrübe, doktorun başarısı ve hasta yorumlarını dikkate alarak meme estetiği uzmanına karar veriyor.

En İyi Meme Estetiği Uzmanı Nasıl Bulunur?

En iyi meme estetiği uzmanlarına ulaşmanın en kolay yolu, web sitelerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak irtibat kurmadır. Telefon ya da maille merak edilen sorular sorulur ve istenen detaylı bilgiler alınarak randevu tarihine karar verilir.

En İyi Meme Estetiği Uzmanının Ameliyat Fiyatları Ne Kadar?

Meme estetiği ameliyat fiyatları kullanılan yönteme ve uzman doktora göre değişir. Kişiye özel fiyat bilgisi için uzman doktorla görüşme yapılır ve muayene sonrası uygulanacak meme estetiği türüne göre fiyat belirlenir.

En İyi Meme Estetiği Uzmanını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

En iyi meme estetiği uzmanlarından birini tercih etmek, kişiye özel ideal göğüs ölçüsü ve şekline sahip olmak için büyük avantaj sağlar. Tecrübesi, eğitimi ve başarılı operasyonları ile en iyi meme estetiği uzmanlarının yaptığı meme estetiği ameliyatlarında riskler çok daha düşük seviyededir.

Prof. Dr. Şükrü YAZAR
---------

Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Profesör Doktor Şükrü Yazar, 1992 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığını 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Plastik cerrahi eğitimlerini İngiltere Cambridge Addenbrooke’s Hospital, Aylesbury’de Stoke Mandeville Hospital ve İskoçya Glasgow Canniesburn Hospital’da alan Profesör Doktor Şükrü Yazar, 2002 – 2004 yıllarında Tayvan Taipei’deki dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezi olarak bilinen Chang Gung Memorial Hospital’da 2 yıl Clinical Research Fellow (Klinik Araştırma Görevlisi) olarak çalıştı. 2007 yılında doçentlik unvanı, 2013 yılında da profesörlük unvanını aldı.

Eğitim, bilgi ve tecrübesi ile sektörde ilk tercihler arasında yer alan Şükrü Yazar, uluslararası üne sahip bir estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olarak medyada adından söz ettiriyor. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi dalında 1994-2001 yılında başlayan iş yaşamı; İngiltere, İskoçya, Tayvan ve Belçika’nın önde gelen hastanelerinde devam etmiş, Acıbadem ve Amerikan hastanelerinde başarıları ile adından söz ettirmiştir. Halen Nişantaşı muayenehanesinde hizmet sunmaya devam etmekte, yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına uyguladığı meme estetiği ameliyatları ile meme estetiği sorunlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Türkiye’de ve uluslararası platformda halen akademik çalışmalarına devam eden Profesör Doktor Şükrü Yazar; ASRM Ödül Belgesi, Quality Recognition, Yeterlilik Belgesi ve Araştırma Ödül Belgesi’ne sahip sektörün önde gelen ismidir.

Türkiye’de meme ameliyatlarıyla ilgili en iyi, güncel ve faydalı bilgileri Prof. Dr. Şükrü Yazar’ın web sitesinin
meme estetiği sayfasından öğrenebilirsiniz. Dilerseniz soru sor – cevap yaz alanından da tüm merak ettiklerinizi kendisine sorabilir ve en yakın zamanda cevap alabilirsiniz.


Doç. Dr. Hayati AKBAŞ
---------

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Doç. Dr. Hayati Akbaş, Samsun FBM Estetik Tıp Merkezi kurucusudur. 1 Ocak 1963’teYozgat’ta doğdu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1989 yılında bitirdi. 1996 yılında estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahı uzmanlık eğitimini tamamlayarak OMÜ’de öğretim görevlisi olarak çalıştı ve aynı yıl yardımcı Doçent unvanını aldı. 2004 yılında Doçent unvanını alan Hayati Akbaş, aynı yıl Azerbaycan’da “Azeri Bussiness Award” ödülünü alarak yılın doktoru seçildi. 2005 yılında FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği’ni kurdu. Gürcistan, Azerbaycan ve Almanya’da açtığı klinik ve güzellik merkezleri ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da hizmet sunmaya başladı.

Meme estetiğinde yaptığı başarılı ameliyatlarla medyanın odak noktası olan Doç. Dr. Hayati AKBAŞ, halen Samsun FBM’de hizmet sunmaya devam etmektedir.


https://www.fbm.com.tr/estetik-cerrahi/meme-estetigi


Prof. Dr. Akın YÜCEL
---------

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel, 1987 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlık eğitimine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladı ve 1994 yılında Plastik Cerrahi Uzmanı oldu. Estetik meme cerrahisi ve kanser sonrası meme onarımında yaptığı çalışmalarla dünya çapında bir üne kavuşan Prof. Dr. Akın Yücel, meme cerrahisi ile ilgili uluslararası kurslar vererek bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor.

Halen Maçka’daki yeni ofisinde hastalarını kabul eden Prof. Dr. Akın Yücel, dünya çapında hizmet sunan en iyi meme estetiği uzmanlarından biridir.

https://www.akinyucel.com/category/uygulamalar/estetik-cerrahi-2/meme-estetigi-2/


Op. Dr. Hamidreza Samani
----------

Op. Dr. Hamidreza SAMANİ, 1971 yılında Tebriz’de doğmuştur. Tıp eğitimini, Tebriz Tıp Fakültesi’nde, ilk 10 öğrenciden biri olarak bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Öğrenciliğinin ilk yıllarından beri hayali olan plastik cerrah olmak için 2002 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı’na (TUS) girerek 2002 Nisan döneminde tüm Türkiye için açılan tek yabancı plastik cerrahi kontenjanına girmeyi başarmış ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi asistanlık kadrosunda yer almıştır.

2011 yılında iki aşamalı Avrupa Plastik Cerrahi Board sınavına girmiş ve Avrupa Birliği Plastik Cerrahi (EBOPRAS) diplomasını almaya hak kazanmıştır. 2013 yılında Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başlamıştır. 2015 yılında ise Medicana International Hastanesi’nde kariyerine devam etmiştir. Op. Dr. Hamidreza SAMANİ, şimdi İncirli Bakırköy’de bulunan kendi Arestetik estetik kliniğinde görev yapmaktadır.


Detaylar https://www.arestetik.com.tr/gogus-estetigi

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir