İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli İlanı

Duyuru Müesseseyi fotoğrafı portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sıhhat personeli duyurusuna göre 400 kontratlı sıhhat personeli alımı yapılacak. İşte müracaat koşulları…

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SIHHAT PERSONEL ALIM İLANI

GENEL KOŞULLAR

Başvuracak adaylarda yukarıyada belirtilen özel koşullar ile 657 Rakamlı Yasanın 48. maddesinde belirtilen genel koşullar aranır.

2018 seneyi Kamu Personeli Seçme İmtihanına KPSS girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3, önlisans mezunlarında KPSSP93 puanları temel alınacaktır. Eczacı pozisyonu hariç

Eczacı pozisyonuna müracaat etecek adaylarda Kontratlı Personel Çalıştırılmasına Ait Temeller uyarınca KPSS puan koşulu aranmamaktadır. Aday rakamının pozisyon rakamından fazla olması vaziyetinde bu pozisyon için laflı imtihan yapılacak olup, ayrıca bülten yapılacaktır.

Rastgele bir Sosyal Güvenlik Müessesesinden emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak.

Başvuracak adayların gidişatının; 657 Rakamlı Devlet Memurları Yasasının 4/B maddesinin “Bu biçimde istihdam edilenler, hizmet kontratı temellerine ters hareket etmesi sebebiyle müesseselerince kontratlarının feshedilmesi veya kontrat yarıyılı içerisinde Bakanlar Heyeti Kararı ile tanımlanan ayrıcalıklar hariç kontratı tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir sene geçmedikçe müesseselerin kontratlı personel pozisyonlarında istihdam edilemezler . ‘kararına uygun olması.

Nöbet usulü çalışmaya mani bir gidişatının bulunmaması gerekmektedir.

Asla ters evrak verenler veya beyanda bulunanlar hakkında legal harekât yapılacak, cetmeleri yapılmış ise cetmeleri iptal edilecek, yönet tarafından kendilerine bir değer ödenmiş ise bu değer legal faizi ile beraber tazmin edilecektir.

BAŞVURU BİÇİMİ, YERİ VE ZAMANI

Adayların http://personelbasvuru.cumhuriyet.edu.tr adresinden aza girişi yaparak müracaat yapılacak pozisyon için istenilen dokümanları sisteme noksansız olarak yüklemesi ve müracaat operasyonunu online olarak bitirmesi gerekmektedir.

Adaylar duyuru edilen pozisyonlardan yalnızca birine müracaat etebilecek olup birden fazla pozisyona müracaat yapılamayacaktır. Birden fazla pozisyona müracaat yapan adayların her iki müracaatında geçersiz sayılacaktır.

Adayların öğrenim vaziyetleri Yükseköğretim Balaka Sistemi web servisleri aracılığı ile alınacak olup seçim edilen pozisyonda yer alan öğrenim programları ile uygun olmaması vaziyetinde müracaat harekâtı reelleşmeyecektir.

Adayların KPSS puan cinsi, seneyi ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup seçim edilen pozisyonda tanımlanan KPSS puan cinsi ve seneyi ile uygun olmaması vaziyetinde müracaat harekâtı reelleşmeyecektir.

Başvuru harekâtı bitirildikten sonra Personel Daire Başkanlığı personeli tarafından müracaat belgeleri on-line olarak hakimiyet edilecek ve bültende yer alan koşulları taşımaması halinde müracaatı yalanlanacaktır.

Adaylar müracaat esnasında oluşturdukları kullanıcı ismi ve parolası ile Aza Girişi yaparak müracaatlarının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir.

Onaylandı ibaresi görülmeyen hiçbir müracaat değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Başvurusu yalanlanan adaylar belgeleri duyuru süresi içinde bitirmeleri halinde tekerrür müracaat yapabileceklerdir.

Adayların bizzat veya posta yoluyla yapacakları müracaatlar kabul edilmeyecektir.

sivas cumhuriyet üniversitesi hastanesi
sivas cumhuriyet üniversitesi hastanesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

Başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile istenilen dokümanları noksan olanlar ve kaliteleri uygun olmayan adayların başvurularına harekât yapılmayacaktır.

Ceddilmeye hak kazanan adayların adları müracaat bitim tarihi itibariyle en geç 10 on iş günü içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilân edilecektir. Bu ilân şartname mahiyetinde olacağından ayrıca bildiri yapılmayacaktır. Adayların puanlarının denk olması halinde mezuniyet tarihi evvel olan, bunun da denk olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.

Bültende bulunmayan kararlar için genel mevzuat kararları geçerlidir.

İstenilen Evrakler :

1 Başvuru formu sistemden online olarak doldurulup yüklenecektir.

2 Öğrenim evrakı

3 2018 KPSS netice evrakı

4 Çalışma evrakı ve sigorta döküm cetveli Çalışma kaliteyi aranan unvanlara müracaat eten adaylar için.

5 Sertifika, kurs ve istenilen öbür dokümanlar.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir