İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartal Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık yaşam alanlarınız için oldukça mühim birer konudur. Bu konuları ilk safhalarda çözümleyemezseniz zaman ilerledikçe daha büyük bir problem haline dönebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda işinin ehli ustalarla çalışmak sizin için daha güvenli olacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki tesisatçılardan karşılaştığınız sorunlarla ilgili yardım alabilirsiniz. Kartal’da yaşayanlar için en kaliteli ekibiyle hizmet veren Kartal tesisatçı, gündelik hayatınızı sendeye uğratacak bu durumları çözümlemede profesyonel ekibi ve ekipmanları ile size yardımcı olacaklardır.

Su Kaçağını Meydana Getiren Nedenler

Su kaçağının nedenlerinin başında kalitesiz boru malzemesi kullanımı gelir. Bazı durumlarda ise kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun yanlış işçilik ne yazık ki malzemenin kalitesinin bir önemini bırakmıyor ve su kaçağını meydana getiriyor. Bu sebeple kullanacağınız malzemenin kalitesi kadar, işçiliği yapacak tesisatçının da ne kadar kaliteli iş çıkaracağı oldukça önem arz ediyor. Kartal su tesisatçısı bu konudaki deneyimleri ile sorunlarınızı çözümlemede size yardımcı olacaktır.

Su Kaçağı Bulma

İlk olarak su kaçağının yaşadığınız alanda meydana gelip gelmediğini bilmelisiniz. Kartal su kaçağı tespiti hizmeti ile bunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Evinize herhangi bir zarar vermeden. Fayans, parke vs. kırıp dökmeden bölgeyi tespit edebilirsiniz. Son teknoloji dinleme cihazları ile evinize hiçbir hasar vermeden kaçağın yerini bulabilirsiniz. Diğer bir teknoloji olan termal kameralar ile de Kartal tesisatçıları ekibiyle sorunu sorunsuz bir şekilde anlayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Çeşitli sebeplerden oluşan tıkanıklık ile ilgili Kartal tıkanıklık açma hizmetimizden çok hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Tıkanmalar Neden Oluşur?

Lavabo tıkanıklığı; lavabonun içerisine atılan saç, kıl ya da suda çözünmeyen maddeler zamanla dirsek kısmında birikerek tıkanıklığa neden olur.

Mutfak lavabo tıkanıklığı; yağ artıkları veya yemek yaparken kullanılan diğer maddelerin lavaboya dökülmesi halinde burada da tıkanıklık oluşur. Kartal tesisatçıları borularınıza zarar vermeden son teknoloji robotları ile tıkanıklık sorunlarını çok hızlı bir şekilde giderebilir.

Kartal tesisatçılarının vermiş olduğu hizmetlerden bazıları;

 • Su kaçağı tespiti
 • Robot ile tıkanıklık açma
 • Musluk ve batarya değişimi
 • Sifon değişimi
 • Su sayacı ve vana montajı
 • Pimaş boru hattı döşeme
 • Duşa kabin, şofben, lavabo montajı gibi hizmetleri genç ve dinamik ekibiyle hızlıca halleder.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir