İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alman Kurdu mu Golden mı Almalıyım?

Kanka Köpek bünyesindeki tüm yavrular en hususi damızlıklardan üretilmektedir. Tüm yavrular safkan anne ve babanın yavruları olmaları ile beraber yavrularımızın anne ve babalarını çiftliğimize gelip yakından görebilirsiniz. Şeffaflık çiftliğimizin ilkeleri içinde yer verilmiştir.

Golden Satın Almak

Bizlerden aldığınız her yavru ilk olarak baytar hekimlerimiz tarafınca denetim edilmektedir. Doğduktan sonrasında tertipli olarak kontrolleri meydana getirilen yavrularımızın son kontrolleri gönderim öncesi yapılmaktadır. Tüm yavrularımızın iç ve dış parazitleri yapılıyor. Aşıları söz mevzusu olduğunda ise yavruların günü gelen aşıları yapılmaktadır. Bir yavrunun tüm aşıları sadece yaşını doldurmuş olduğu vakit yapılabilir. Satılık golden yavruları ilanlarına baktığınız vakit, ilanlarda tüm aşıları tamamlandı ifadelerine kanmayınız.

Alman Kurdu Satın Almak

Hangi durumlarda Alman Kurdu Alınmalıdır?

Satılık alman kurdu yavruları sert mizaca haiz, koruma içgüdüsü yüksek, yabancılara karşı fazlaca sert bir köpek ırkıdır. Bu bağlamda lüzumlu toplumsal eğitimlerin verilmesi gerekmektedir. Bu eğitimin verilmesi durumunda rahatça evlatların olduğu bir aile ortamında bakılabilir. Bu köpeğin bahçeye ihtiyacı vardır.

Alman Kurdu Karakter Yapısı

Eğitimlerde en fazlaca tercih edilen ırklardan bir tanesidir. Bunun sebebi ise zekası, itaatkar olması, yürekli olması ve koruyucu yapıda bir karaktere haiz olması etkili olmuştur.

GARANTİ KOŞULLARIMIZ
SAHİPLENMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN!

Tüm yavrularımız secerelidir. 141 ülkede geçerli olan secere evrakları ile beraber sizlere gönderimlerimizi yapmaktayız. Mikroçipleri ile beraber alacağınız yavrularımızın ırk garantisini belgeli olarak elde etmiş oluyoruz.

Kanka Köpek olarak ilk olarak bilgilendirmeyi amaç edindik. Irk hakkında informasyon sahibi olmayan şahıs ve aileler yavruyu sahiplendikten bir süre sonrasında yanlış yavru sahiplendiklerini anlıyorlar. Bu yüzden satılık köpek almadan ilkin kesinlikle ırk hakkında detaylı informasyon sahibi olmak gerekir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir