İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adil Organizasyon

Adil organizasyon hizmet firması olarak yıllardan beri profesyonel ekip ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hem İstanbul Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında başarılı bir şekilde organizasyon hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda yakın illere de hizmetimiz vardır.

Sünnet düğünü ve açılış organizasyonu hizmetiyle başlayan firmamız yılların verdiği tecrübe ile kendini geliştirerek adeta tüm organizasyon çeşitlerinin de başarıyla altından kalmıştır. Balon süsleme, palyaço host ve hostes kiralama, masa sandalye kiralama, nişan düğün davetleri, kına geceleri, doğum günleri ve tüm özel günleriniz için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Davetlilerinizi mahcup etmeyecek kalitede hizmet veren firmayla anlaşmak oldukça önemlidir. Hayatınızın en önemli günlerinden biri hayir lokmasi olan özel gününüzde yanlı bir kararla verdiğiniz firmanın meydana getireceği aksaklıklar en güzel gününüzü zehir etmeye   yarar. Bu nedenle organizasyon firması tercih edeceğiniz zaman firmayı iyi araştırıp daha önce vermiş olduğu hizmetleri etüt etmelisiniz. Adil organizasyon firmamızı hem sitemizdeki olumlu yorumlardan hem de internetten 

Adil Organizasyon Firmamızda Hangi Hizmetlerimiz Var

Sünnet Organizasyonu

İnsanların çocuklarının sünnet düğünlerini yapmaları en çok önem verdiği ve heyecanla beklediği özel günlerinden biridir. Sünnet düğünü organizasyonu yaptırarak tüm zorlukları organizasyon firmasına bırakıp siz özel gününüzün keyfini doyasıya çıkarırsınız. Sünnet düğünü için organizasyon firması tercih ettiğinizde farklı paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Size en uygun olan paketi seçerek işi firmamız verdiğinizde asla gözünüz arkada kalmayacaktır. Düğün başlamadan önce belirlediğiniz mekana gelen profesyonel ekibimiz kısa sürede hazırlıklarını tamamlayarak mekanınızı misafirlerinize hazır hale getirir. Misafirleriniz geldikten hayir lokmasi sonra yeniçeri askerlerinin taşıdığı sünnet 

Açılış Organizasyonu

Bir işyeri açıyorsunuz veya var olan işyeriniz için bir şube açıyorsunuz ve bu açılığı tüm dostlarınıza duyurmak için bir organizasyon yapmak istiyorsunuz. Tam bu noktada açılış organizasyonu firmamızdan yardım alabilirsiniz. Aşılış organizasyonumuzda dış mekan süsleme, palyaço ekibi, balon süsleme, host ve hostes hizmeti ve ses düzeni gibi olması gereken tüm hizmetimizi en uygun fiyata hizmetinize sunuyoruz. Açılış organizasyonunuzun harika sonuçlar vermesi ve sizlerin gururla günü tamamlamanız için profesyonel ekip anlayışıyla sizlere kaliteli hizmeti en uygun açılış organizasyonu fiyatlarına veriyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Davetleriniz için vereceğiniz kokteyl organizasyonu hizmetimizde açık büfe kahvaltı hizmeti, tatlı – tuzlu kuru pastalar, kokteyl yiyecekler, pastalar, zeytin yağlı sarmalar, misket köfte, ana yemek , içecek ve değişik tatlı türleri hizmetimiz mevcuttur. Oldukça zengin menüyle misafirlerinizi ağırlayabilir ve firmanızın adını ve prestijini artırabilirsiniz.

Mağaza ve İşyeri Açılış Organizasyonu

Mağazanızı açıyorsunuz veya olan mağazanıza bir şube daha ilave ediyorsunuz. İnsanların dikkatini çekmek için yapılması gereken en önemli iş bir davet organizasyonu yapmak olacaktır. İşyeri  açılış organizasyonundaki hizmetlerimiz arasında mağaza süsleme, dış mekan süsleme, balonla süsleme, palyaço ekibi, reklam dağıtımı, ses düzeni sağlama gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Dilediğinizde işyerinizin reklamlarını palyaçolarımıza dağıttırıyoruz. Bir işyerinde olması gereken her şeyin fazlasını sağlayan ve profesyonel ekip anlayışıyla kokteyl masa kiralama hizmet veren mağaza açılış organizasyon firmamızdan daima en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. 

Organizasyon için hayır lokmasi

Hayir lokmacisi

Mısır – Pamuk Şekeri ve Mesir Macunu Arabası Kiralama

Herhangi bir organizasyonunuz için mısır, pamuk şekeri arabasi kiralama veya mesir macunu için arabaya ihtiyacınız olduğunda daima en uygun fiyata firmamızdan kiralayabilirsiniz. Ürünlerimizin başında personelimiz hizmet vermekte olup organizasyon bitene kadar sizlere eşlik ediyor. Açık hava organizasyonu, doğum günleri, açıkta nişan törenleri veya okul etkinliklerinde firmamızı arayarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama

Gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarınız için firmamızdan masa ve sandalye temin edebilirsiniz. En kaliteli sandalye ve masaları giydirerek te tiffany sandalye kiralama hizmetinize sunuyoruz. Asker yollamaları, nişan veya düğün için bahçenize atacağınız masa sandalyeye ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Hem İstanbul  Napolyon sandalye kiralama Asya hem Avrupa şubesinde şubemiz olup tüm İstanbul’a masa  sandalye kiralama hizmetini en uygun fiyata veriyoruz.

balon organizasyonu oldukça ilgi çeken ve tüm açık hava organizasyonlarında tercih edilebilecek hizmetimizdir.

Firmamız Adil Organizasyon uzun yıllardan beri İstanbul’un tüm semtlerinde birçok organizasyon hizmeti gerçekleştirdik ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak referanslarla işimiz geliştirdik. Siz de firmamızdan organizasyon hizmeti almak isterseniz sitemizin iletişim sayfasındaki numaradan firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir