Gizem Karaca Güzellik Sırları

 

Gizem karaca 09.07.1992 yılında İstanbul da doğmuştur. 2010 yılının en güzel 2. Kızı ünvanını kazanmıştır. Yabancı dil olarak İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Beauty with purpose adlı güzellik yarışmasında Dünya güzellik yarışması olarak isimlendirilirken seçilecek kişilerin kazanacağı parayı yardım kuruluşlarına destek olması beklenmektedir.

60 yıl önce Londra da yapılmaya başlanılan güzellik yarışması tekrar doğduğu Ülkede devam etmektedir. Bu yarışmaya 122 temsilci gitmektedir. Türkiye ‘yi ise Gizem Karaca temsil etmektedir. Gizem Karaca şuanda 19 yaşında ve İstanbul üniversitesinde Fransız dili ve Edebiyatı bölümünde okulunu devam ettirmektedir. Gizem Karaca oyunculuk ve güzellik konusunda çok başarılı bir ünlüdür. Gizem Karaca okumakta olduğu okulda başarılı bir öğrencidir. Show tv ‘de yayına yeni girmiş olan Eve Düşen Yıldırım dizinde başrol oynamaktadır. Gizem Karaca gösterdiği başarılardan dolayı çok iyi bir oyuncu olma yolunda devam etmektedir.

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>