Anasayfa

Sağlık Haberleri

Güncel Sağlık Haberleri

468*60 Reklam alanı
‘Şiddet yasası’ 10 güne tamam

‘Şiddet yasası’ 10 güne

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,'Sağlıkta Şiddet Yasası' taslağını en geç 10 gün içerisinde ...

Ebru Akel – Star Tv Yeni Bir Hayat Programı
5 Nisan 2012 - Sağlık Haberleri tarafından yazıldı. 59 defa okundu. 2 Yorum Yapıldı

Ebru Akel Kimdir? Ebru Akel ‘le Yeni bir Hayat

Ebru Akel 7 mart 1976 yılında İzmir ‘de Dünyaya geldi. Ebru Akel Akel ailesinin en küçül çocuğudur. Deniz ve Seniz adında iki tane ablası bulunmaktadır. Ebru Akel 9 eylül üniversitesi konservatuar bölümünü bitirdi. Ebru Akel ilk okul ve lise eğitimini tamamlarken oyunculuğa merak saldı ve devamını getirdi. Ebru Akel 1996 yılında Hiç Bana Sorudun Mu dizisinde rol aldı. Bu diziyle oyunculuk hayatı başladı. 1997 yılında Motor Life programını sundu.  1998 eltiler dizisinde rol aldı. 1998-2000 yılları arasında ses getiren Sihirli Ayna programını sundu. 2000 yılında kara melekte oynadı. Aynı yıl içerisinde Fatma Girik ve birçok oyuncuyla birlikte Benim için ağlama dizisinde rol aldı. Ebru Akel 2000 yılından itibaren birçok dizide ve programlarda yer almıştır.

 

Ebru Akel şimdi ise Star tv ‘de yayınlanan Yeni bir hayat programının sunuculuğunu yapmaktadır. 14 kişinin bulunduğu bu programda 14 farklı hayat var ama hepsinin ortak noktası onları rahatsız eden kiloları. 13 hafta sürecek olan bu yarışmada yarışmacıların hayatları hızlanacak, diyetisyen kontrolünde kendilerini zorlayacaklar ve 3 ay sınra verilen kilolara bakılacak. Yarışma başladığından bu zamana birçok beğeni kazanmıştır. Bu yarışma bitince bir daha yapılmasını isteyenlerde bulunmaktadır. Yeni bir hayat programındaki kişiler 2 takıma ayrılacaklar. Bu yarışmacılara yemek yememe ve hiçbir konuda baskı uygulanmayacak. Kendi iradeleri ile kilo vermeleri sağlanacak. Bir haftanın ardından tartıya çıkacaklar en az kilo veren takımlar kendi aralarında bir kişiyi elemek zorunda kalacaklar. Bu programda kilo kaybı ile güç yarışmaları da yapılacak. Yarışmaları kazananlara ödül verilecek. Yarışmacılar farkında olmadan sağlıklı bir hayata adım atacaklar. İzleyiciler bu sahnelere tanık olacaklar. 13 haftanın sonunda en çok kilo veren kişiye para ödülü verilecek. Para ödülünden daha önemli olan sağlığına kavuşmuş ve mutlu olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>