Anasayfa

Sağlık Haberleri

Güncel Sağlık Haberleri

468*60 Reklam alanı
‘Şiddet yasası’ 10 güne tamam

‘Şiddet yasası’ 10 güne

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,'Sağlıkta Şiddet Yasası' taslağını en geç 10 gün içerisinde ...

2015 genel seçimleri anketi
19 Haziran 2013 - Sağlık Haberleri tarafından yazıldı. 373 defa okundu. Yorum Yapılmadı

2015 genel seçimleri anketi için güvenilir haber sitesi haberegir.com’a göz atın. Başarılı seçim anketleri ile göz dolduran site de seçim öncesinde bilmek isteyebileceğimiz tüm seçim detayları, seçim ön çalışmalarına dair bilgiler ve analizler yer alıyor. Genel seçimlerle ilgili analizler ve yorumlar için son dakika güncel haber sitesini takip edebileceğinizi bilmelisiniz.

2015 genel seçimleri partiler arasında büyük çekişmelere sahne olacak. AKP ve MHP arasında, CHP ve AKP arasında, MHP ve CHP arasında geçecek olan seçim savaşında hangi partinin hangi belediyeleri alacağını merakla bekliyoruz.

Türkiye genel seçimleri 2015 yılında yapılacak. Seçimlerde oy kullanan, demokrasiye omuz veren seçmenlerden biri olarak seçim sonuçlarını internet üzerinden takip etmenin ayrıcalığını haberegir.com ile yaşayabileceğinizi tekrar hatırlatmak istedik. Güvenilir haber sitesi haberegir.com da seçim sonuçlarını canlı olarak öğrenebilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>